В нашій сім’ї трапилось горе, тому ми просимо Вас допомогти зібрати кошти на…

Опубликовано 28 Июл 2017
Автор :
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)В нашій сім’ї трапилось горе, тому ми просимо Вас допомогти зібрати кошти на підтримання життя та подальше лікування 4-річного Нікіти Онуфрієвича з міста Василькова Київської області.
22.07.17 загорівся автомобіль, який знаходився у гаражі, на той час в салоні цього ж автомобіля знаходився – Нікіта. Мама Нікіти – Оксана Онуфрієвич з палаючого автомобіля дістала свого сина, при цьому сама теж отримали опіки. Швидка допомога Нікіту доставила на лікування до опікового відділення Київської обласної клінічної лікарні з термічними опіками полум’ям.
На даний час він знаходиться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії загального профілю КЗ КОР “КОКЛ” в реанімації з діагнозом: “Термічний опік полум’ям ІІ-А Б ступеня, площа ураження – 86% (поверхності тіла) голови, шиї, туловища, верхніх та нижніх кінцівок. Опік дихальних шляхів ІІ-ступеня. Димова токсична інгаляція. Опікова хвороба. Опіковий шок тяжкого ступеню”.
Лікарі загальний стан Нікіти оцінюють, як вкрай тяжкий.
Гроші на лікування Нікіти зараз збирають рідні, але лікування сучасними ліками і лікарськими засобами тривале та дороге. В день на підтримання життя та лікування потрібно приблизно 15 тисяч гривень.
Суму, яка потрібна на операції і подальше довготривале лікування, лікарі поки не повідомили.
Гроші на лікування Нікіти зараз збирають рідні, але лікування сучасними ліками і лікарськими засобами тривале та дороге.

Допоможіть у розповсюдженні інформації, адже від цього залежить маленьке ЖИТТЯ!
Рахунок для допомоги: 5168 7450 1159 1721 Онуфрієвич Оксана
Контактний телефон батька: Онуфрієвич Сергій Гаврилович, моб. 093-836-73-53

Подробнее: Подслушано в Василькове

Картинка профиля admin
Об авторе